team member

Matúš Grega

IT Biznis Analytik

Matúš vyštudoval ekonómiu na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici, kde získal okrem titulu Ing. aj titul PhD. Popri škole však nedokázal sedieť „doma“ a vždy na niečom alebo niekde pracoval – tri letá strávil v USA ako účastník programu Work and Travel USA, popri škole pracoval vo VÚB banke, zodpovedal za recruiting študentov pre spoločnosť Premier Aquatics Inc. z USA, robil inštruktora pre Americký červený kríž a ku koncu štúdia začal pracovať v cestovnej kancelárii.

Počas svojich pracovných povinností zodpovedal za zavedenie dvoch väčších CRM systémov pri ktorých zistil, ako dokážu systémy na mieru ušetriť aj malej spoločnosti čas, náklady, zlepšiť prehľad o firme a posunúť komunikáciu s klientom na úplne inú úroveň.

Medzi jeho najobľúbenejší šport patrí určite hokej, ktorému sa 12 rokov aktívne venoval v klube MHC Martin. Okrem hokeja patrí medzi jeho obľúbené športové aktivity plávanie, beh a bicyklovanie.

Miluje svoju rodinu a dobré jedlo. Dobrú dovolenku si nevie predstaviť bez dobrého jedla, hoci na to /zatiaľ/ nevyzerá. Rád cestuje a zatiaľ stihol navštíviť 25 krajín sveta v Európe, Ázii a Severnej Amerike.